foreclosed.com.ph
Back to listings
Unit 10L, 10th Floor, Tower 1, Forbeswood Heights Condominium, Rizal Drive, Bonifacio Global City, Barangay Fort Bonifacio, Taguig City, Metro Manila — photo 1
1 / 1
Listed 8 days ago

Unit 10L, 10th Floor, Tower 1, Forbeswood Heights Condominium, Rizal Drive, Bonifacio Global City, Barangay Fort Bonifacio, Taguig City, Metro Manila

Taguig, Metro Manila

Floor Area
59 sqm
Price/sqm
195,000
₱ 11,505,000
Listed byUnionBank
View on UnionBank

Opens the bank's official listing page